Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Logistyka
Wynagrodzenie (netto):2500.00 zł miesięcznie
Oferta ważna do:19.12.2018

Dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko: SPEDYTOR

Miejsce pracy: Szczecin Centrum
Region: zachodniopomorskie

Nr ref: spe/szc/2018

OPIS STANOWISKA:

- organizacja transportów krajowych i międzynarodowych dla stałych i nowych Klientów firmy
- skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z Klientami oraz
partnerami transportowymi,
- nadzór nad realizacją zleceń,
- prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
- kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
-  znajomość branży i doświadczenie na podobnym stanowisku,
-  znajomość pakietu Office w tym arkusza kalkulacyjnego Excel oraz obsługi Giełd Transportowych,
-  wysoki stopień komunikatywności, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
- umiejętność zachowania w zmieniającym się otoczeniu zewnętrznym,
-  umiejętność podejmowania właściwych decyzji pod presją,
-  silna motywacja do osiągania celów i sukcesów.

Oferujemy

- stabilne warunki, umowa o prace,
-  niezbędne narzędzia do pracy- laptop oraz telefon     komórkowy,
-  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-  przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
-  wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie
wiadomości podając: SPEDYTOR
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.