Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Zawodowe
Miasto:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Pozostałe
Wynagrodzenie (netto):20.00 zł na godzinę
Oferta ważna do:26.09.2018

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Maszynista lokomotywowy do firmy
zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: lok/szc/2018

Zadania:

  • obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej i manewrowej na terenie firmy.

Wymagania

  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty,
  • min rok doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy spalinowej,
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • stawkę od 20 zł/h brutto,
  • pracę 5 lub 6 dni w tygodniu, od 7:00-15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin)
oferujemy 200 zł netto ????

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM
Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze
Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia
procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na
przekazanie moich danych osobowych ? w powyższych celach ? innym podmiotom
powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie
oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do
moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych
jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.