Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Poznań/Niemcy
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Budownictwo / Geodezja
Wynagrodzenie (netto):7000.00 zł miesięcznie
Oferta ważna do:14.06.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik budowy z językiem niemieckim do firmy zajmującej się projektowaniem, budową i modernizacją linii i stacji elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Poznań/Niemcy
Nr ref: kie/poz/2018

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie budowy,
  • organizacja pracy podległego zespołu,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji budowy w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
  • fakturowanie,
  • bieżąca współpraca z inwestorem.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
  • uprawnienia budowlane oraz wpis do izby inżynierów,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o własną działalność,
  • zarobki uzależnione od umiejętności i doświadczenia (od 7000 zł),
  • pracę w systemie 4/1.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.poznan@hmserwis.pl (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: kie/poz/2018).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto  :)

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.?

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.