Oferty pracy

Liczb wakatów:5
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Międzyzdroje
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Gastronomia
Wynagrodzenie (netto):20.00 zł na godzinę
Oferta ważna do:21.04.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: pomoc kuchenna do jednego z największych kompleksów hotelowych w Międzyzdrojach.

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Nr ref: ptu/mie/2018

Zadania:

  • wydawanie przygotowanych dań na bufet restauracyjny,
  • nadzór i uzupełnianie dań w  bufecie restauracyjnym,
  • mycie naczyń kuchennych i dbanie o porządek w kuchni zgodnie z system HACCP.

Wymagania

  • doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku - mile widziane,
  • aktualna książeczka do celów sanepidarno-epidemiologoicznych,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy

  • zatrudnienie na początek na umowę zlecenie,
  • stawka od 20zł/h brutto,
  • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.?

 HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.