Oferty pracy

Liczb wakatów:14
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Skórzewo
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:14.06.2018

Poszukujemy  kandydatów do pracy na produkcji materiałów budowlanych

Miejsce pracy: Skórzewo k/Poznania
Nr ref. : pro/sko/2018

Zadania:

  • produkcja materiałów budowlanych,
  • obsługa maszyn,
  • czynności pomocnicze na hali produkcyjnej.

Wymagania

  • min. 0,5 roczne doświadczenie w pracach produkcyjnych,
  • samodzielność w działaniu,
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy

  • stawkę godzinową uzależnioną od umiejętności - od 10,00 zł netto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę ma okres około 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.