Oferty pracy

Liczb wakatów:5
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Police
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Wynagrodzenie (netto):10.00 zł na godzinę
Oferta ważna do:26.04.2018

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny, w firmie znajdującej się w czołówce europejskich producentów przynęty wędkarskiej.

Miejsce pracy: okolice Polic
Nr ref: żpw/pol/2018

Zadania:

  • pomoc przy hodowli żywej przynęty wędkarskiej (karmienie, sprzątanie),
  • prace porządkowe na terenie hali.

Wymagania

  • sprawność fizyczna,
  • chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w nienormowanych godzinach,
  • możliwość dojazdu we własnym zakresie na miejsce pracy (ok. 20 km od Polic).

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie w wysokości 10,00 zł netto + premie,
  • możliwość zakwaterowania na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.?

 HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.