Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Transport, Spedycja
Wynagrodzenie (netto):3800.00 zł miesięcznie
Oferta ważna do:27.06.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Spedytor międzynarodowy do jednej z największych firm transportowych na rynku międzynarodowym.

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref: spe/szc/2018

Zadania:

  •          obsługa klientów transporcie międzynarodowym w zakresie taboru własnego i podwykonawców,
  •         pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój bazy podwykonawców,
  •          bieżąca obsługa zleceń FTL oraz LTL,
  •         współpraca z agencjami celnymi,
  •         rejestracja zleceń w systemie informatycznym,
  •        koordynowanie obiegu dokumentacji spedycyjnej,
  •        kształtowaniem wizerunku firmy na rynku polskim oraz międzynarodowym.

Wymagania

?                    wykształcenie minimum średnie (mile widziane ukończone studia kierunkowe),

?                    roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

?                    znajomość rynku brytyjskiego i duńskiego ? będzie dodatkowym atutem,

?                    znajomość branży usług transportowych

?                    znajomość języka angielskiego ? warunek konieczny,

?                    samodzielność w działaniu,

?                    umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy

?                    możliwość rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego rozwoju,

?                    korzystne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

?                    atrakcyjny pakiet socjalny,

?                    pracę w międzynarodowym środowisku,

?                    nowoczesne biuro w centrum miasta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.?

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.