Oferty pracy

Liczb wakatów:10
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:09.02.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji do firmy zajmującej się produkcją nawozów sztucznych.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref: naw/szc/2018

Zadania:

- obsługa urządzeń produkcyjnych,

- czynności pomocnicze na hali produkcyjnej.

Wymagania

- sprawność fizyczna,

- chęci do pracy.

Oferujemy

- stawkę godzinową - 15,00 zł brutto

- premię uznaniową,

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością późniejszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę u naszego kontrahenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.