Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Poznań
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Transport, Spedycja
Wynagrodzenie (netto):3000.00 zł miesięcznie
Oferta ważna do:07.02.2018

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Kierowca - monter dla firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne oparte o technologię światłowodową.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. kie/poz/2018

Zadania:

  • kierowanie samochodem z HDS.

Wymagania

  • prawo jazdy kat C,

  • Kurs HDS,

  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

  • minimalne wynagrodzenie 3000 zł netto.

Prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.