Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Gryfice
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:01.02.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji do firmy zajmującej się doborem i przygotowaniem półproduktów z tworzyw sztucznych .

Miejsce pracy: Gryfice
Nr ref. ppr/gry/2018

Zadania:

  • praca przy produkcji półproduktów,

  • obsługa maszyn: frezerka, piła, grubościówka.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - zawodowe,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • sprawność manualna.

Oferujemy

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę od poniedziałku do soboty od 8:00 do 16:00.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.