Oferty pracy

Liczb wakatów:5
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Gastronomia
Oferta ważna do:14.06.2018

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pomocnik przy produkcji kanapek.

Miejsce pracy: Poznań (Naramowice)
Nr ref.: ppk/poz/2018

Zadania:
- pomoc przy robieniu kanapek,
- pakowanie.

Wymagania

- aktualna książeczkę do celów sanitarno-epidemiologiczno,
- umiejętności manualne.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stawkę 14,70 zł brutto (ok. 11,00 zł netto dla osób niemczących się i ok. 12,50 zł netto dla osób uczących się),
- pracę w godzinach nocnych (20:00-4:00),

- możliwość otrzymywania regularnych zleceń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.