Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Nowe Czarnowo
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:09.02.2018

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Menedżer ds. produkcji do firmy specjalizującej się w profesjonalnych usługach pralniczych.

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Nr ref: mdp/cza/2018

Zadania:

  • kierowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników,
  • wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji,
  • planowanie produkcji oraz nadzór nad czasem wykonywania zleceń,
  • inicjowanie i wdrażanie projektów związanych z usprawnieniami procesów w oparciu o filozofię Lean Manufacturing,
  • szczerzenie wiedzy o narzędziach Lean w organizacji,
  • aktywne wsparcie kierownictwa poszczególnych działów w identyfikowaniu obszarów do poprawy i realizacji działań ciągłego doskonalenia,
  • rozwijanie i koordynowanie Systemu Ciągłego Doskonalenia,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnego zarządzania dużymi zespołami pracowniczymi,
  • komunikatywność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu pracowników.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • narzędzia informatyczne wspomagające koordynacje pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.