Oferty pracy

Liczb wakatów:4
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Murowana Goślina
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:14.06.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik Magazynowy do firmy zajmującej się produkcją środków chemicznych.

Miejsce pracy: Murowana Goślina
Nr ref: mbr/mur/2018

Zadania:

  • przenoszenie kartonów i palet,
  • załadunek oraz rozładunek towarów,
  • inne prace pomocnicze.

Wymagania

  • min. 0,5 roczne doświadczenie w pracy na magazynie,
  • sprawność fizyczna,
  • chęci do pracy,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

  • stawkę godzinową - 13,00 zł netto,
  • premię uznaniową,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • obuwie i odzież roboczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.