Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Przecław
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:01.02.2018

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator ładowarki łyżkowej do firmy zajmującej się recyclingiem odpadów.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: oll/prz/2018

Zadania:

  • obsługa ładowarki łyżkowej,
  • rozładunek zakupionych towarów ze środków transportu i umieszczanie ich w wyznaczonych miejscach, klasyfikacja materiałów,
  • współpraca z innymi operatorami urządzeń oraz pracownikami.

Wymagania

  • min. półroczne doświadczenie w obsłudze ładowarki łyżkowej,
  • współpraca z innymi operatorami urządzeń,
  • inne prace pomocnicze na magazynie.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • warunki zatrudnienia ustalane na podstawie doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.