Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Przecław
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Transport, Spedycja
Oferta ważna do:01.02.2018

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. C+E (hakowce)

Nr ref. kce/prz/2018
Miejsce pracy: Przecław

Zadania:

  • załadunek/rozładunek odpadów w kontenerach,
  • przewóz odpadów z terenu woj. zachodniopomorskiego.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • karta kierowcy,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kierowcy kat. C+E.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie - 3600 zł brutto miesięcznie,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.