Oferty pracy

Liczb wakatów:10
Czas pracy:Inne
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Gorzów Wielkopolski
Województwo:lubuskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:01.02.2018

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się recyclingiem odpadów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny do sortowania z uprawnieniami na wózki widłowe.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: sor/gor/2018

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych,
  • gospodarowanie odpadami (sortowanie, przenoszenie, przygotowywanie do wywózki).

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • stawkę godzinową ? 15,00 zł brutto,
  • zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.