Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Zawodowe
Miasto:Przecław
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:01.02.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn produkcyjnych (wtryskarki, gilotyny).

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: omp/prz/2018

Zadania:

  • przygotowanie maszyny i materiału zgodnie z planem produkcji,
  • ustawienie parametrów procesu i ich korekta,
  • ustawianie i przezbrajanie maszyn,
  • montaż, demontaż i konserwacja form wtryskowych,
  • usuwanie drobnych awarii.

Wymagania

  • wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • pracę w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.