Oferty pracy

Liczb wakatów:4
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Zawodowe
Miasto:Kliniska Wielkie
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:07.03.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator wózków widłowych do firmy zajmującej się produkcją opakowań i papieru.

Miejsce pracy: Kliniska Wielkie
Nr ref.: oww/kli/2017

Zadania:
- załadunek i rozładunek aut,
- odbiór towaru z linii produkcyjnej,
- wprowadzanie danych do systemu poprzez skanowanie palet z wyrobami gotowymi.

Wymagania

- uprawnienia na obsługi wózków widłowych w wymianą butli gazowej,
- min. 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- wykształcenie min. zawodowe,
- wiedza z zakresu dystrybucji towarów,
- odpowiedzialność,
- systematyczność,
- zaangażowanie i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u naszego kontrahenta,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-3 zmianowym,
- atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
- szkolenia,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.