Oferty pracy

Liczb wakatów:5
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Zawodowe
Miasto:Kliniska Wielkie
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:07.03.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik Maszynisty Przetwórstwa do firmy zajmującej się produkcją opakowań i papieru.

Miejsce pracy: Kliniska Wielkie
Nr ref.: pmp/kli/2017

Zadania:
- nakładanie tektury na maszynę,
- odbieranie z maszyny wyrobów gotowych i układanie ich na paletach,
- etykietowanie palety,
- kontrolowanie zgodności surowca i produktu gotowego ze zleceniem,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanicznym lub pokrewnym,
- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
- systematyczność,
- konsekwencja w działaniu,
- odpowiedzialność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u naszego kontrahenta,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- szkolenia,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.