Oferty pracy

Liczb wakatów:8
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Łęczyca
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Budownictwo / Geodezja
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik ogólnobudowlany.

Miejsce pracy: Łęczyca k. Stargardu
Nr ref.: bud/lec/2017

Zadania:
- układanie płytek chodnikowych,
- układanie geowłókniny,
- grabienie,
- inne czynności pomocnicze.

Wymagania

- sprawność fizyczna,
- odzież i obuwie BHP,
- mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

Oferujemy

- stawkę godzinową - 15,00 zł brutto,
- pracę od poniedziałku do soboty,
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie na okres ok. 3 tygodni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.