Oferty pracy

Liczb wakatów:40
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Goleniów
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, producenta najwyższej jakości ekologicznych produktów do grilla i kominka, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pakowacz węgla i brykietu.

Miejsce pracy: Goleniów (Łozienica)
Nr ref: weg/gol/2017

Zadania:
- pakowanie węgla i brykietu,
- obsługa wag pakujących,
- pakowanie podpałki w opakowania zbiorcze,
- obsługa maszyny foliującej grille jednorazowe,
- obsługa maszyny do impregnowania węgla drzewnego,
- prace porządkowe.

Wymagania

- dokładność,
- schludność
- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres od stycznia do czerwca/lipca,
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- stałą stawkę godzinową - 15,00 zł brutto,
- premię uznaniową,
- możliwość późniejszego stałego zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.