Oferty pracy

Liczb wakatów:4
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Swarzędz
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, producenta wentylacji, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Swarzędz (Jasin)
Nr ref: pro/swa/2017

Zadania:
- prace przy produkcji różnych części kanałów wentylacyjnych,
- obsługa urządzeń,
- przygotowanie elementów do transportu.

Wymagania

- min. 0,5 roczne doświadczenie w pracy produkcyjnej,
- zdolności manualne,
- chęci do pracy.

Oferujemy

- stawkę godzinową - 14,70 zł brutto,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-15:00/15:00-24:00,
- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.