Oferty pracy

Liczb wakatów:3
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Szwecja
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, producenta elementów złącznych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Poznań (Szczepankowo)
Nr ref.: mag/poz/2017

Zadania:
- zarządzanie gospodarką magazynową,
- magazynowanie towaru i kompletacja zamówień zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,
- sprawdzanie zgodności przygotowywanych paczek z zamówieniem,
- obsługa wózków widłowych oraz skanera kodów kreskowych.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe,
- umiejętność obsługi komputera,
- min. 0,5 roczne doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
- samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta na umowę o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00-16:00,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.