Oferty pracy

Liczb wakatów:3
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Skórzewo
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, lidera w sprzedaży akcesoriów budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier.

Miejsce pracy: Poznań/Skórzewo
Nr ref: mag/sko/2017

Zadania:
- przygotowywanie towaru do wysyłki.
- pakowanie, konfekcjonowanie akcesoriów,
- obsługa wózków widłowych,

Wymagania

- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta na umowę o pracę,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00/10:00-18:00),
- dogodny dojazd do miejsca pracy również komunikacją miejską,
- przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.