Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Swarzędz
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Praca Fizyczna
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, producenta wentylacji, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Magazynier.

Miejsce pracy: Swarzędz (Jasin)
Nr ref: mag/swa/2017

Zadania:
- odbiór towaru zgodnie z dokumentacją,
- kompletowanie towaru pod wysyłkę,
- kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- min. 0,5 roczne doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
- umiejętność obsługi komputera i MS Office,
- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

- stawkę godzinową - 14,70 zł brutto,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6:00-15:00/15:00-24:00,
- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u naszego kontrahenta na podstawie umowy o pracę,
- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.