Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Przecław
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji z orzeczeniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: pni/prz/2017

Zadania:

- montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.).

Wymagania

- sprawność manualna,
- dokładność,
- energiczność,
- orzeczenie o lekkim bądź umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego kontrahenta,
- pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
- zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina bezpłatnym autobusem pracowniczym,
- przyuczenie do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.