Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Niewymagane
Miasto:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:09.03.2018

Opis oferty

Zadania:

  • zarządzanie i administrowanie procesami bankowymi
  • otwieranie/ zamykanie kont
  • przedłużanie umów w systemie
  • dokonywanie odpowiednich operacji w przeznaczonych do tego systemach
  • kontakt mailowy/telefoniczny z współpracownikami wewnątrz grupy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • Wielozadaniowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Kreatywność

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjny pakiet socjalny ? kartę sportową, kartę żywieniową, ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
  • możliwość awansu i kariery dla najlepszych