Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Marketing
Oferta ważna do:09.03.2018

Dla naszego klienta, renomowanego obiektu hotelowego w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
Kreowanie strategii marketingowych i sprzedażowych hotelu
Inicjowanie oraz współpraca przy tworzeniu wszelkich działań promocyjnych mających na celu zintensyfikowanie sprzedaży
Terminowe sporządzanie raportów marketingowych i sprzedażowych
Wdrażanie przyjętych planów sprzedażowych
Nawiązywanie współpracy i utrzymywanie relacji z klientami
Bezpośredni nadzór i kontrola nad stroną internetową
Organizacja i koordynowanie wszelkich imprez i eventów obsługiwanych przez hotel
Badania i analiza rynku oraz działań konkurencji w celu eliminowania słabych stron świadczonych przez hotel usług
Reprezentowanie hotelu w kontaktach z kontrahentami i dbanie o jego dobry wizerunek

Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelowej
Wykształcenie wyższe (preferowane: hotelarstwo, biznes, ekonomia, marketing)
Biegła znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
Umiejętności organizacyjne i zdolność myślenia analitycznego
Kreatywność, innowacyjność i zaangażowanie
Bardzo dobra znajomość i obsługa programów Microsoft Excel oraz Power Point

Oferujemy

Pracę pełną wyzwań i możliwość realizowania własnych pomysłów
Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego