Oferty pracy

Liczb wakatów:2
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Kielce
Województwo:świętokrzyskie
Kraj:Polska
Branża:Handel / Sprzedaż
Oferta ważna do:07.02.2018

Opis oferty

Obowiązki:
? kontakt z Klientami pod kątem zamówień,,
? udzielanie informacji Klientom na temat reklamacji,
? współpraca z magazynami oraz z działami: sprzedaży, logistyki, księgowości,
? kontrola dokumentów i wprowadzanie danych do systemu,
? tworzenie raportów

Wymagania

? bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
? wyższe wykształcenie (co najmniej licencjat),
? bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
? komunikatywność, dokładność oraz systematyczność,
? umiejętność budowania efektywnej relacji biznesowej,
? mile widziane doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub obsługi klienta.

Oferujemy

? pracę w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym,
? możliwość rozwoju zawodowego oraz językowego,
? atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny system premiowy,
? szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy.