Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Stargard
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:09.03.2018

Opis oferty

Zadania:
  • Administracyjne i organizacyjne wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących działaniach;
  • Przygotowywanie ofert, fakturowanie w systemie CDN XL:
  • Organizacja wyjazdów służbowych ( przeloty, noclegi itp.);
  • Wykonywanie prac o charakterze administracyjno -biurowym i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;
  • Obsługa korespondencji firmy;
  • Obsługa zaopatrzenia biurowego;
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie działań promocyjnych i marketingowych;
  • Kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami w celu badania potrzeb rynkowych;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point);
  • Wysoki poziom zorganizowania i umiejętność efektywnego planowania działań;
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • Entuzjazm i motywacja do działania oraz umiejętność pracy w zespole:
  • Kreatywność i otwartość, wiara we własne możliwości i globalny sukces.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.