Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Stargard
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Produkcja
Oferta ważna do:21.04.2018

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Instalatora/serwisanta maszyn

Obowiązki:
  • relokacje maszyn
  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn w siedzibie firmy i u Klientów;
  • naprawy i modernizację maszyn;
  • instalację sprzedanych maszyn u Klienta;
  • zapewnienie prawidłowej obsługi i wydajnej eksploatacji maszyn poprzez odpowiednie wyszkolenie operatorów Klienta;
  • przekazywanie wiedzy na temat technologii wycinania laserowego Klientom;
  • tworzenie swoim zachowaniem pozytywnego  i budzącego zaufanie wizerunku firmy;
  • zbieranie informacji, które mogą być przydatne do poprawienia funkcjonowania firmy podczas wizyt serwisowych u Klientów.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną;
  • znajomość podstaw automatyki i mechaniki przemysłowej;
  • doświadczenia w  dziedzinie mechaniki;
  • dyspozycyjność;
  • wysokie zdolności manualne.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.