Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Warszawa
Województwo:mazowieckie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:09.03.2018

Opis oferty

Opis stanowiska;
  • wsparcie bieżących czynności administracyjnych działu BHPiOŚ  na budowie,
  • wsparcie działań szkoleniowych w zakresie  BHPiOŚ,
  • wsparcie w przygotowaniu prezentacji BHPiOŚ,
  • zarządzanie dokumentacją  BHPiOŚ(udział w przygotowaniu protokołów, sprawozdań, rejestrów, itp.),
  • wsparcie w przygotowaniu i aktualizacji tablic informacyjnych z zakresu BHPiOŚ,
  • przeprowadzanie regularnych kontroli zaplecza biurowego budowy zgodnie z zaleceniami działu BHPiOŚ,
  • wsparcie w zapewnieniu pełnej zgodności z przepisami, procedurami oraz systemami zarządzania bezpieczeństwem,
  • współpraca z kierownictwem budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia w zakresie BHP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (preferowany poziom min. B2 )
  • doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych ? min. 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji Microsoft Office
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole-  warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na projektach budowlanych ? będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w BHPiOŚ- będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.