Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Bydgoszcz
Województwo:kujawsko-pomorskie
Kraj:Polska
Branża:Handel / Sprzedaż
Oferta ważna do:17.01.2018

Opis oferty

Zadania:
?Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
?Składanie zamówień
?Nadzorowanie pracy podległego personelu
?Aktywna praca na sali sprzedaży
?Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

Wymagania

?Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość specyfiki handlu detalicznego
?Wykształcenie minimum średnie - preferowany profil handlowy
?Umiejętność delegowania zadań i kierowania zespołem
?Przynajmniej podstawowa znajomość obsługi komputera
?Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
?Wysokie poczucie odpowiedzialności
?Rzetelność i uczciwość
?Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

?Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
?Atrakcyjne warunki finansowe oraz motywujące wynagrodzenie
?Stabilność zatrudnienia
?Szerokie możliwości awansów wewnętrznych