Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Toruń
Województwo:kujawsko-pomorskie
Kraj:Polska
Branża:Księgowość
Oferta ważna do:16.02.2018

Opis oferty

Zakres obowiązków:
-samodzielna praca w obszarze rzetelnej i terminowej realizacji standardowych procesów księgowych AP, AR,GL) w oparciu o obowiązujące procedury i politykę,
-zapewnienie ciągłości i efektywności procesów księgowych,
-ciągłe udoskonalanie i poprawa jakości i wydajności procesów księgowych

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1, C2)
-dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
-wykształcenie wyższe, (ekonomiczne, finansowe lub pokrewne jako atut),
- doświadczenia w obszarze księgowości: minimum 3 miesięczne praktyki
-znajomość obsługi programów MS Office,
- umiejętności analitycznego myślenia.

Oferujemy

- umowę o pracę na okres próbny, następnie nieokreślony (pełny etat)
-ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
-możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
-atrakcyjny pakiet benefitów,
-satysfakcjonujące wynagrodzenie