Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Łódź
Województwo:łódzkie
Kraj:Polska
Branża:Księgowość
Oferta ważna do:07.02.2018

Opis oferty

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Księgowego

Zadania:
- prowadzenie kont szczegółowych podatników
- terminowe dokonywanie zwrotów podatku dochodowego od osób fizycznych, korekt zeznań podatkowych oraz wydanych decyzji,
- księgowanie wpłat w zakresie podatku dochodowego, zaliczanie wpłaty lub nadpłaty podatku na zaległości podatkowe i wydawanie postanowień w tym zakresie oraz ograniczanie i wycofywanie tytułów wykonawczych,
- monitoring nadpłat oraz podejmowanie działań zmierzających do terminowej realizacji zwrotów oraz zapobieganiu przedawnieniu nadpłat podatkowych, stosownie do procedur przyjętych odrębnymi aktami prawa wewnętrznego,
- uzgadnianie i przekazywanie informacji innym komórkom i organom.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- znajomość przepisów z zakresu rachunkowości podatkowej, prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.