Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:09.03.2018

Opis oferty

Zadania na tym stanowisku:
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji ,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • prowadzenie i nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • zbieranie informacji, redagowanie tekstów,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • obsługa komputera i programów MS OFFICE,
  • pozostałe prace biurowe.

Wymagania

  • wykształcenie min. Średnie,
  • dyspozycyjność m.in. 4dni w tygodniu (status studenta studiów zaocznych będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • łatwość uczenia się,
  • sumienność, rzetelność, dokładność, komunikatywność, zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień politycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i świetną atmosferę pracy,
  • współpracę przy ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy,
  • szansę na rozwój zawodowy,
  • możliwość kontaktów z kluczowymi managerami międzynarodowych korporacji.