Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Branża:Obsługa klienta / Call Center
Oferta ważna do:07.02.2018

Dla naszego Klienta, dużej firmy ze Szczecina poszukujemy kandydata gotowego do pracy z dobrą znajomością języka włoskiego.

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- Udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów i zgłoszeń w języku włoskim,
- Zapewnienie wsparcia administracyjnego,
- Rejestracja zgłoszeń serwisowych.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka włoskiego(min. B2),
- Wykształcenie min. Średnie,
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
- Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Bogaty pakiet socjalny w tym prywatną opiekę medyczną,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- Szkolenie przed przystąpieniem do pracy,
- Codzienny kontakt z językiem obcym,
- Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.