Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
Kraj:Polska
Branża:Kadry / HR
Oferta ważna do:07.02.2018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:
? samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska,
? sprzedaż usług HR,
? utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,
? wykonywanie wywiadów telefonicznych,
? przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
? przygotowywanie profili zawodowych kandydatów,
? redagowanie ogłoszeń i przygotowywanie ofert,
? budowanie i zarządzanie bazą kandydatów.

Wymagania

? wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci takich kierunków jak ZZL, psychologia, socjologia,
? minimum roczne doświadczenie w rekrutacji i sprzedaży usług B2B,
? biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
? wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
? umiejętność organizacji własnej pracy i duża samodzielność,
? otwartość na nowe wyzwania,
? dobra znajomość programów MS Excel i MS Outlook.

Oferujemy

? interesującą pracę w zgranym zespole,
? możliwość prowadzenia różnorodnych projektów,
? możliwość rozwoju w branży HR.