Oferty pracy

Liczb wakatów:2
Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Średnie
Miasto:Kraków
Województwo:małopolskie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:17.02.2018

Opis oferty

Zadania:

? koordynacja spraw administracyjno-technicznych związanych z funkcjonowaniem firmy (flota samochodowa, budynki, media, utrzymanie czystości itp.),

? prowadzenie ewidencji i zakupu odzieży roboczej,

? zapewnienie wyposażenia obiektów biurowych i socjalnych,

? koordynacja spraw związanych z przepisami dot. ochrony środowiska, przepisów BHP, PPOŻ,

? zaopatrzenie biura w materiały i urządzenia biurowe oraz inne niezbędne wyposażenie,

? nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami usług, negocjowanie warunków umów oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,

? przygotowywanie zestawień / raportów / prezentacji.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość programu MS Office,
  • kreatywność w działaniu,
  • sumienność i zaangażowania,
  • samodzielność i dobra organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

? możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

? pełną wyzwań pracę, pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych.