Czas pracy:Pełny etat
Minimalne wykształcenie:Wyższe
Miasto:Warszawa
Województwo:mazowieckie
Kraj:Polska
Branża:Praca biurowa / Administracja
Oferta ważna do:07.02.2018

Opis oferty

Zadania:
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań prezesa wydawnictwa

  • Utrzymywanie właściwego przepływu informacji w firmie

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, segregowanie, prowadzenie rejestru

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Asystowanie w przepływie faktur i płatności

  • Przygotowanie wycen tekstów i zdjęć oraz umów z autorami

  • Prowadzenie archiwum tekstów i zdjęć

  • Asystowanie w kontroli czasu pracy pracowników

  • Sporządzenie i redagowanie pism oraz prezentacji

  • Obsługa spotkań biznesowych

  • Zaopatrzenie w materiały biurowe, obsługa i dbałość o urządzenia i pomieszczenia biurowe

  • Utrzymywanie porządku i dbanie o czystość w biurze

  • Wymagania

    • Doświadczenia w pracy biurowej na podobnym stanowisku

    • Bardzo dobra znajomość programu Excel (warunek konieczny)

    • Sprawna obsługa poczty elektronicznej i znajomość obsługi urządzeń biurowych

    • Sprawne poruszanie się w Internecie

    • Znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • umowę o pracę w rozwijającej się firmie.